Перформативна платформа 2018

Перформативна Платформа Дніпра – це фестиваль сучасного мистецтва, де головний об’єкт інтересу – естетика перформативности. Перформансом ми називаємо будь-сценічне дійство, що відбувається в дану хвилину. Будь то спектакль, жива скульптура, танець або ж провокаційні інсталяції в стилі Марини Абрамович

Перформативна платформа Дніпра успішно почала свою традицію освячувати культуру р Дніпро в 2017 році за підтримки “Культурна Столиця Дніпра” – програми Бориса Філатова і Ізраїльського Культурного Центру. Організатором та ідейним натхненником є Максименко Тамара і команда “Motion Mode Dance Theatre”

Чому ми це робимо?

Перформативний мову вираження на сьогоднішній день не такий популярний і ясний для простого глядача в Україні. Це відбувається по-різних причин. Ми дуже ретельно відбираємо кращі з проектів з усього світу і України в особливості, щоб долучити людей до розуміння мови тіла і до краси руху.

Комунікація українських артистів і зарубіжних дуже важлива, по-перше, тому що кордони стираються, а питання і проблеми, громадські та міжнародні, стають особистими і близькими. По-друге тому що сучасний танець, театр, перформанс, як ніяке інше мистецтво, допомагає, наприклад, легше прожити важкий період, надихає, а так само наштовхує на корисні роздуми, і, ми вважаємо, сприяє збагаченню внутрішнього світу людей, а звідси, як наслідок – більш культурне товариство.

Кожен з організаторів перформативном Платформи Дніпра має своє особисте ставлення з танцем, ми істинно віримо що такі фестивалі не тільки мають просвітницьку, терапевтичну і естетичну … спрямованість, але і роблять світ позитивніше і добрішим