Презентації Інтерактивного Перформансу SKIN

Фестиваль Перформативна Платформа Дніпра 2018 запрошує хореографів Екхарда Мюллєра (Німеччина/Франція) та Даніелу Шварц (Аргентина/Франція) для реалізації та презентації Інтерактивного Перформансу SKIN.

Проект SKIN покликаний поєднати українських артистів (танцівників, музикантів, відео артистів) для спільного створення міждісциплінарного проекту, який є відкритою структурою, що запрошує глядачів прийняти участь в імпровізаційному танцювальному перформансі. Підготовка до перформансу у формі 5-денного воркшопу “ІНСТРУМЕНТИ” та його презентація відбудеться у Дніпрі в рамках фестивалю
Перформативна Платформа Дніпра 2018.

Проект SKIN створений як пропозиція, що є викликом для перформерів та глядачів одночасно, створюючи можливості для невербальної комунікації. Вона базується на існуванні звичного елемента кожного людського тіла: шкіри – як частини тіла, що отримує інформацію в танці через дотик або через простір.

Проект SKIN пропонує глядацькій аудиторії та артистам, що приймають участь у перформансі, структуру для створення місця зустрічі та нової реальності. Це дозволяє подивитись на тіло танцівника з нового ракурсу, крізь призму індивідуального та колективного досвіду. За допомогою власного тіла індивідуума проект пропонує дослідити мову руху у співвідношенні з оточуючим простором, відчути танець зсередини перформансу та взаємодіяти з перформерами.

Проект SKIN запрошує 20 танцівників, три музиканти та три відеоартиста, що будуть відібрані за заявками, співпрацювати разом та запросити до участі глядачів.
Проект SKIN побудований на принципах креативності, дослідження та кооперації. Він спонукає до генерування нових поглядів на сприйняття танцю та навчання транс-дисциплінарним практикам. Проект є рамкою для подальшої кооперації між артистами різних дисциплін, регіонів та країн. Крім того він може бути ідеальною структурою для обміну практиками, досвідом, інтересами та початком нових форм танцю та створення танцювальних платформ.

Проект SKIN створює дух роботи в команді, який укріплює зв’язки між різними організаціями та артистами. Це стимулює створення та реалізацію нових проектів. Колаборативний принцип створення проекту вимагає постійної участі всіх артистів на кожному з етапів його створення.

Для створення проекту ми запрошуємо професіональних танцівників сучасного танцю, музикантів-імпровізаторів та відеоартистів, що зацікавлені бути учасниками колаборативного проекту. Відібрані за заявками артисти будуть запрошені до безкоштовної участі у воркшопі «ІНСТРУМЕНТИ для комунікації з глядацькою аудиторією в танці» та прийняти участь у показі перформанса SKIN в місті Дніпрі.

Воркшоп «ІНСТРУМЕНТИ» проводять Екхард Мюллєр та Даніела Шварц з 21 – 25 травня 2018 року, загальна тривалість курсу 30 годин. Мова проведення воркшопу – англійська (без перекладу російською або українською). Це потребує гарних навичок розуміння та комунікації англійською мовою.

Перформанс SKIN буде презентований 25 травня в рамках фестивалю Перформативна Платформа Дніпра 2018 в музеї “Літературне Придніпров’я”.

Для участі у проекті запрошуються:

  • Професійні танцівники сучасного танцю з досвідом імпровізації та контактної імпровізації, що зацікавлені в дослідженні інструментів фізичної та прямої комунікації з глядацькою аудиторією та її активною інтеграцією в структуру перформансу.
  • Музиканти-імпровізатори, що зацікавлені у діалозі між музикою, танцівниками, простором/часом та звуком та власною тілесною інтеграцією в простір перформансу. Музиканти несуть відповідальність за композицію звуку в перформансі. Музиканти мають приймати участь у всьому процесі воркшопів.
  • Відеоартисти, що зацікавлені у дослідженні відносин образу руху в середині перформансу. Відеоартисти мають приймати участь у всьому процесі воркшопу та бути активною частиною групи в просторі та часі.

Будь ласка, надійшліть ваше резюме (максимум 1000 знаків) та мотиваційного листа (максимум 1500 знаків з пробілами) на дві електронні адреси: danescha@gmail.com та high.dance.co@gmail.com. Резюме та мотиваційний лист мають бути написані у форматі WORD. Дуже просимо вас лист та резюме надіслати АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ для того, щоб дати змогу здійснити відбір авторам проекту.

Дедлайн подачі заявок: 20 березня 2018 року

За результатами заявок організатори в колаборації з Антоном Овчінніковим (Zelyonka fest Contemporary Dance Festival) відберуть 20 танцівників, трьох музикантів та трьох відеоартистів.

Відібраним аплікантам 20 травня 2018 року будуть відправлені листи електронною поштою з повідомленням про участь в проекті.