Хореограф

Тамара Максименко

Дата народження: 13 грудня 1989 року Національність: Українка Мови: російська, українська, англійська Освіта: 1994-2002 рр. Школа “Інші танці” 2002-2010 рр. Школа “ПоТокі” 2007-2010 Дніпропетровський національний університет імені Лесі Гончара, кафедра соціології 2015 липень – стажування у фізичному інституті міста Інтрагна (Швейцарія) з Томасом Метлером. Протягом 2009-2016 рр. Вона щорічно навчається на різних міжнародних фестивалях: танцювальний фестиваль в Молдові, Пушок, Вітебський фестиваль, танцювальний фестиваль “Тотем”, сучасний фестиваль “Дніпро”, “Зеленський фестиваль”, Київський фестиваль контактної імпровізації – Київський фестиваль “КІ”. 2016 р. – Дніпропетровський медичний інститут традиційної та нетрадиційної медицини, спеціальність – фізіотерапевт. Друга стажування в фізичному інституті міста Інтрагна (Швейцарія) з Томасом Метлером. Навчальний процес не зупиняється дотепер. Тамара викладав 10 років. Перше місце роботи – школа “Потоки” Дніпра. 2014-2016 Вчитель, засновник, керівник школи “Висока танцювальна компанія”. В даний час вона співпрацює з танцювальною школою “Свобода”, а також викладає на численних фестивалях у всьому світі.

 

Організатор Дніпропетровської виставочної платформи 2017 у рамках державної програми “Культурний капітал” України Бориса Філатова .. Творець проекту “Femminile” та творець міжнародного проекту “Дзеркало”. Вона є діячем культури України. Засновник театру MOTION MODE DANCE. Досвід роботи як танцівниця: танцювальний Денис Бородицький; Потокі Е.Бидниковой; Ліван зйомки MTV, LBC, Future TV; Танцювальна студія Bomond; працює вільним танцівником.

З ким вона працювала: Ольга Лабовкіна (Білорусь), Селін Кітсай (Франція), Бенно Вурхем (Швеція), Ехард Мюллер (Франція), Олександра Сошникова та Сергій Голова (Молдова), Руслан Баранов (Київ), Бородицький Денис (Москва) Крістіна Шишкарьова (Київ), вона мала досвід роботи з Шарлоттою Рут (Швеція) у шведсько-українському проекті “MOVE” та Олександру Андріяшкіну (Росія), Людмилі Мова, Ольга Кабас, Ендрю Харвуд, Роберт Андерсон, Естер Гал. В даний час вона співпрацює з Томасом Маттлером (Швейцарія) у фізичних театральних проектах; Тамара Рабан і Ернесто Леві (Ізраїль) у проекті “Шульхан Арух”.

Загальний досвід: 23 роки.