Шостий день

“Буде багато святого і віщого, радості буде багато й біди, та чи побачу ту жінку чарівную, котра виходить сама із води?”

Танцювальний спектакль Motion Mode Dance Theatre.
Автор ідеї – Тамара Максименко.

Це абстрактна історія про неї та про нього. Дует про те, як бути разом і окремо водночас. Це не вигадка… Наша душа має безліч відтінків почуттів. Скільки ми можемо відчути в одну мить? Скільки різних емоцій може роздирати нашу особистість? Контрасти між чоловіками та жінками це одвічні питання. У нас різне соціальне життя в усьому світі. І цей світ величезний. Розмаїття конфесій, історій і вірувань, що існують на світі, просто неможливо уявити, але більшість з них присвячені любові.
Ця робота буде, як ніяка інша, пронизана вишуканою грацією танцюристів та оригінальною музикою, де щастя зустрічає нещастя.

Ця робота наповнена болем і ця біль перетворює танцівників і глядачів, допомагає їм полегшити їхні турботи. І це дає надію!

301
DSC03588
DSC03552
180
DSC03578
151

“Шостий день” повний незалежний проект Тамари Максименко https://www.facebook.com/toma.maximenko та Дмитро Гриньов https://www.facebook.com/profile.php?id=100001236298665 які є вільними танцюристами.

 

Жива музика від Gregor Blösl https://www.facebook.com/gregor.blosl

Тривалість: 50-60 minutes

“Надія закохана. І незалежно від того, наскільки важко кожен момент життя, ми все одно побачимо красу в кожний пройденний день”

Дата: 23 травня

Місце: Театр Драми та Комедії

Ціна: 3-8 євро

+380933874241