Some Men Must Die

Вистава “Some men must die”. Автор ідеї та постановник – Томас Мєттлер (Швейцарія). Прем’єра цієї роботи відбулася в Києві на Гоголь-фестивалі 2015 році.

“Some Men Must Die” – постановка фізичного театру, де танцюристи і актори зі Швейцарії та Англії зустрінуться з танцюристами і акторами України, щоб поговорити про роль «Чоловіки» і зрозуміти, як так відбувається, що деякі люди вмирають, а інші продовжують жити.

Томас Меттлер завжди в пошуках людей, здатних спільними зусиллями втілити в життя його бачення, наважуючись на сцені на всі: не боячись виставляти напоказ свої внутрішні страхи, сміючись над усім, особливо над собою, і з бажанням вийти за рамки краси танцю. Використовуючи своє тіло і голос, своє серце і душу … Кидаючи виклик один одному і самим собі … Будучи повністю залученими і йдучи в ризик … Відкриваючи свої найпотаємніші почуття і виходячи за рамки зони свого комфорту … На емоційному і фізичному рівні

І все це для того, щоб втілити на сцені справжнє диво імпровізації, ніч істини і особистісної глибини. Сповнені чорного гумору і відкритості, актори проживають сцени від архаїчного крику давньо-архетипових людини і до останнього подиху вмираючого, – і все це в спробах пролити світло на такі питання:Які люди заслуговують померти?


Що являє собою справжній чоловік? 

Що є найбільшим страхом чоловіки? 

За що дійсно варто померти? 

Коли вмирає любов, гине чи слідом за нею і людина? 

Як продовжувати жити перед лицем смерті? 

Скільки разів чоловік повинен померти, щоб стати чоловіком? Чи можна сміятися над смертю? 

Коли ти в останній раз сміявся над собою, чоловік? 

Наскільки смішним може бути чоловік?

Біографія Томаса МЕТТЛЕР: Працює в театрах Європи і танцює 32 роки, перебуваючи в безперервному дослідженні (Освіта міма, актора, танцюриста, клоуна, перформера отримав в школі Марселя Марсо у самого Марселя). За його плечима понад 130 майстер-класів по всьому світу: Колумбія, Франція, Англія, Італія, Німеччина, США, Індія, Греція, Португалія, Іспанія, Швейцарія та Україна. Він створив велику кількість вистав і проектів, де театр і танець перемішується, обов’язково з елементами імпровізації.

 Повна біографія

Дата:

20 травня 18:00

Місце:

т. Драми і комедії(т. Горького)