Майстер-клас з Томасом Метлером(Швейцарія)

«РІДКЕ ТІЛО»

Майстер-класи з Томасом Меттлером (Швейцарія) в Дніпрі 28-29 жовтня
із сучасних рухових технік (соло-танець, партнерінг / контактна імпровізація)

 

  • Ці класи будуть ґрунтуватися на принципах правильного, природного, анатомічного руху в танцювальних соло, партнерінге / контактної імпровізації.
  • Ці класи розраховані на всі рівні підготовки людей: від професійних танцюристів, травмованих атлетів до новачків, які тільки починають пізнавати своє тіло.

ОПИС від Томаса:
Наша початкова точка цього танцювального дослідження бути в стані «нічого нероблячи». Завдяки глибокому слухання нашого тіла і відчуттів, ми стаємо бути готовими до внутрішнього і зовнішнього дослідженню – не для досконалості – але для розуміння базових, фундаментальних принципів для максимально легкою можливості піднімати і взаімодіяти. Через пробуджене усвідомлення і слухання енергії іншого танцюриста, ми танцюємо контактну імпровізацію легко і м’яко…

Завдяки глибокій роботі з фасциальною системою, ми шукаємо «відповідний тон» стану наших м’язів, і завдяки допомозі нашого дихання і розуміння принципу «тенсегріті» (з’єднання шляхом натягу), ми відкриваємо нові можливості для рухомого плавання наших кісток в легкому скелеті і сполучної-тканинної -системі.

Принципи невагомості, засновані на «плаванні одне за одним» вчать грайливо завжди з ясною метою слідувати рухам, замість того, що б залізати один на одного в контактної імпровізації. Техніка і сила прийде зсередини наших тіл і проявиться, як повага до можливостей кожного окремого тіла наших партнерів.

Важливою і грайливою частиною є використання дихання в танці. Потрапити в зв’язок з нашим власним диханням, з диханням танцювального руху наших партнерів і «прокататися на цьому диханні»РАЗОМ.

«… прийти до розуміння, нехай це станеться»

This slideshow requires JavaScript.

 

ТОМАС МЕТТЛЕР (ШВЕЙЦАРІЯ)
Працює в танцювальній і театральній сфері понад 37 років.
Його особисте дослідження можливостей тіл, а так само збереження тіла максимально здоровим, не припиняється досі.

Учень Марсель Марсо (Франція).
Сам є вчителем більше 30 років, 4 роки працював в лондонській школі для професійних акторів, провів більше 140 майстер-класів по всьому світу.

З його міжнародними виступами у всьому світі, а так само
запрошуючи художників з усього світу на свою батьківщину, Швейцарію, він продовжує усвідомлювати і створювати свою мрію про світ без кордонів.

Його особиста vimeo-сторінка – https://vimeo.com/user47646252

Томас про КІ:

<«Контактна імпровізація для мене – в цей момент життя і мого персонального танцю – усе більш і білш, менш і менш – більше з меншим – це слухання, слухання, слухання; замість – дяіння, діяння, діяння … »/em>

Дати та розклад майстер-класів:

28 жовтня, субота:

  • 10:00 – 13:00 перший клас
  • 14:00 – 17:00 другий клас
  • 18.00 – 22.00 джем

29 жовтня, неділя:

  • 10:00 – 13:00 перший клас
  • 14:00 – 17:00 другий клас
  • 18.00 – 22.00 джем

В рамках майстер-класів відберуться учасники імпровізаційного перформансу з Томасом МЕТТЛЕР, який буде показаний 2 листопада, четвер, в Літературному музеї Придніпров’я в місті Дніпро.
Підготовка до перформансу – 30 жовтня – 1 листопада (час будемо уточнювати всі разом)

ВАРТІСТЬ:

28 і 29 ВСЯ ПРОГРАМА – 1500 грн
один джем 200 грн
4 МК – 1300 грн
3 МК – 1050 грн
2 МК – 850 грн
1 МК – 500 грн

Місце проведення майстер-класів уточнюється!

З будь-яких питань, звертайтесь: 0933874241 Тамара